27.02.2013 10:00
Поділитися

«Максимум в Україні». Хто наживається на тюремній «рабсилі»?


Вони працюють за їжу. Часом просто безкоштовно. Зеки в українських тюрмах – міцна та найдешевша робоча сила. Найрізноманітнішої продукції під лейблом «Мейд ін в’язниця», виявляється, на ринках – тьма-тьмуща. Але самі ув’язнені за роботу отримують копійки. 

У тюремному управлінні Харківщини Костянтин Нікулін – на зразок ефективного менеджера. Недарма в назві його посади є модне слово «маркетинг». Він переконаний, харківські в’язниці теж повинні бути в тренді – і мати фірмові магазини. Сувеніри, меблі, сантехніка, будинки зі зрубу. Та ще й без штампу – Мade in Сhinа.

До теми: В Україні розвинуте рабовласництво 

Без зеків «Євро-2012» теж не обійшлося. Урни, лавки, вуличні ліхтарі – все це робили за гратами. І навіть на будівництво харківського стадіону «Металіст»  відправили тюремний десант. Після Євро ув’язнених залучили і до виборчої кампанії. На виготовлених в неволі дитячих майданчиках попіарилось чимало політиків. Ув’язненим з цих мільйонів перепали копійки. Бо керівництво колоній часто забуває, що зеки теж люди, які мають право отримувати бодай невелику, але зарплатню.

Нові сенсаційні розслідування вже наступної суботи о 17:45 у програмі «Максимум в Україні» на каналі ICTV

27.02.2013 10:00Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору