06.03.2013 09:43
Поділитися

«Максимум в Україні». Співробітник СБУ намагається зупинити будівництво соціального житла

«Максимум в Україні». Співробітник СБУ намагається зупинити будівництво соціального житла

У новенькі квартири під Києвом вже давно мали заїхати новосели. Але нині будівництво заблоковано. Бо на цей будмайданчик ледь не щотижня, як на постійне місце роботи, з численними перевірками навідуються представники  різних держустанов.

Здавалося – нічого особливого. Тисячі підприємств по Україні щодня перевіряють державні установи. Але у цій перевірці є пікантна деталь. Щоразу усіх перевіряльників супроводжує старший уповноважений з особливо важливих справ антикорупційного главку СБУ.

Згодом забудовники дізнались, звідки ростуть ноги в численних перевірок  держорганів та ще із залученням чоловіка з главку СБУ. У кілометрі від будівництва недорогих квартир та локальної очисної споруди стоїть дуже добротний маєток. Тут час від часу живе Бунін Борис Борисович – високопоставлений чиновник головного управління СБУ з боротьби з корупцією та оргзлочинністю. Невже саме йому заважає майбутнє сусідство з простими смертними?  

До теми: Київську вчительку виживають з її землі на елітних Печерських пагорбах 

Раніше Борис Бунін активно боровся з контрабандою в Одеському порту. І схоже непогано боровся. Вдалося побудувати добротну хатинку під Києвом. Ринкова вартість подібного житла – близько півмільйона доларів.

Нові сенсаційні розслідування вже наступної суботи о 17:45 у програмі «Максимум в Україні» на каналі ICTV

06.03.2013 09:43

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ