25.03.2013 18:03
Поділитися

«Максимум в Україні». Хто винен у дніпропетровському ДТП?

«Максимум в Україні». Хто винен у дніпропетровському ДТП?

Чергове масове вбивство у дорожньо-транспортній пригоді. У Дніпропетровську  БМВ фактично розкидав наче кеглі людей, які стояли на зупинці. П’ять смертей, серед яких – дитина. Ось вона – ціна лихацтва за кермом. Причини смертельного наїзду з’ясовували кореспонденти «Максимум в Україні».

То був звичайний ранок. Хтось поспішав на роботу, хтось – на навчання. Але не всім судилося дістатися до місця призначення. Все сталося в одну мить. Люди на зупинці чекали на маршрутки та автобуси, як раптом на них з шаленою швидкістю полетів чорний БМВ. 

Четверо людей загинули на місці, одна жінка померла у лікарні. Жертв могло бути ще більше. Буквально за хвилину до трагедії, із зупинки від’їхала маршрутка з пасажирами.

Тільки стресом обійшлися обидва водії, винні в аварії. Їх відразу затримали, щоб з’ясувати всі обставини. Обоє були начебто тверезими і рухалися на зелене світло.

До теми: Траса 666: Аномальні українські дороги та містичні аварії 

Слідство триває, тим часом із зупинки демонтували кіоски. Припускається, що ці споруди заважають водіям мати повноцінний огляд перехрестя. А на зупинці з кожним днем все більше квітів і свічок.

Нові сенсаційні розслідування вже наступної суботи о 17:45 у програмі «Максимум в Україні» на каналі ICTV

25.03.2013 18:03

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ