12.04.2012 16:06
Поделиться

«Максимум в Украине». Политика Левко Лукьяненко хотел сбить на авто мажор


Мажори за кермом вже полюють на політиків. Цього тижня жертвою чергової аварії ледь не став відомий дисидент Левко Лук’яненко. «Максимум в Україні» дізнався подробиці «мажорного наїзду».

 Вечір, Київ, Голосіївська площа. Три автівки зупинилися на перехресті в очікуванні зеленого світла. У цей момент на великій швидкості «Лексус» врізався відразу в дві машини, одна з яких ударила авто з Левком Лук’яненком, після чого «Лексус» перекинувся на бік. Смертельне шоу провернула молода жінка.

−    Серед тих паперів, які повилітали, була посвідка, за якою встановили, що її прізвище Одуд Оксана Анатоліївна, − прокоментував автомобільну пригоду Левко Лук’яненко. − Я знаю, що є генерал міліції Одуд Анатолій. Чи це донька його, чи не донька…

Документи бачив ще один водій, який постраждав у тому ДТП, але міліція спростовує, що в «Лексусі» була донька генерала міліції у відставці.  За свідченням очевидців, які кинулися рятувати жінку, вона була не в адекватному стані, і від неї смерділо перегаром.

Хто іще постраждав у цій аварії, та як міліція збирається боротися із дорожніми безчинствами мажорів − дивіться у сюжеті нижче.

Нові «мажорні» скандали та сенсації – вже наступної суботи в програмі «Максимум в Україні» о 15:45 на каналі ICTV!

12.04.2012 16:06Топ видео

    Пока нет материалов ...

Мы рекомендуем

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх