29.03.2012 18:37
Поделиться

«Максимум в Украине»: смерть крокодила Гоши. Что скрывает Киевский зоопарк?


Нова втрата у Київському зоопарку – загинув найбільший крокодил на ім’я Гоша. «Максимуму в Україні» довелося вжити неабияких зусиль, щоб дізнатися, чи справді рептилія просто замерзла на смерть.

Журналісти програми намагалися отримати офіційний коментар щодо смерті Гоші від керівництва зоопарку, але їх просто не пустили на територію. Щоправда, охоронець пообіцяв, що поспілкуватися з репортерами обов’язково хтось вийде. За кілька хвилин з’явилася леді в шубі. До знімальної групи вона чомусь не вийшла – сховалася за рогом. Але коментарі все ж таки дала, по телефону.

−    Я вам не злочинець, що ви мене ловите із-за рогу з камерою, − зриваючи на журналістах голос, кричала в слухавку представниця зоопарку. − Я буду скаржитись на вас, якщо вийде оцей  кадр, де попадаю я…  І в мене є, вибачте, кому за мене заступитися. Ваша програма дуже неввічливо себе поводить.

Спроба довідатись, як звуть леді у шубі, нічого не дала – як і спроба дізнатися причини смерті нещасного крокодила. Журналістів «Максимуму» ще й звинуватили у тому, що вони не дочекалися офіційної версії.

−    У нашому зоопарку – як з бойових полів: труп, труп, труп …, − прокоментував чергове ЧП колишній заступник директора Київського зоопарку Кирило Трантін. − Таке враження, що тварин не утримують, а з ними воюють. І тварини реально виживають в зоопарку. Чому Київський зоопарк перетворюється на хоспіс для тварин – дивіться у сюжеті нижче.

Нові скандали та сенсації – вже наступної суботи у програмі «Максимум в Україні» о 15:45.

29.03.2012 18:37Топ видео

    Пока нет материалов ...

Мы рекомендуем

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх