27.03.2012 19:09
Поделиться

«Максимум в Украине»: «скромные хоромы» украинских олигархов в Карловых Варах


Карлові Вари особливо популярні серед росіян та українців. Цілюща водичка, гірське повітря, старовинна архітектура. «Максимум в Україні» подивилася, як воно — жити українцям в одному з найдорожчих курортів Європи.

Дорогу до Карлових Вар слов’янам триста років тому відкрив російський імператор Петро перший. Відтоді, мов, прорвало: у цій затишній гавані полюбляють відсиджуватися вітчизняні політики та бізнесмени. З останніх українських емігрантів до Чехії відбули — чоловік Юлії Тимошенко та екс-міністр економіки Богдан Данилишин.

Щороку тут шукають порятунку від суєти режисер Нікіта Міхалков, колишній президент Татарстану Мінтімєр Шаймієв та віце-мер міста Миколаїв Володимир Гуллер. —    Тут мафія з Балканів та Росії, − впевнено заявляє місцевій депутат Іржі Котек. − В Карлових Варах мешкає верхівка російсько-української мафії. Вони не соромляться дати хабара, щоб, наприклад, надбудувати пару жахливих поверхів на старовинну будівлю. Та не менше обурення у чеського чиновника викликають і звичайні українці: —    Вони допомагають вашим нечесним чиновникам купувати нерухомість. Виступають підставними покупцями. Ці гроші брудні, і їх просто намагаються відмити. Чи треба радіти таким інвесторам?

Як виглядають квартири українських курортників у Карлових Варах, та чи раді корінні жителі міста таким сусідам – дивіться у сюжеті нижче.

Нові скандали та розслідування – вже наступного тижня о 15:45 у програмі «Максимум в Україні» на каналі ICTV!

27.03.2012 19:09Топ видео

    Пока нет материалов ...

Мы рекомендуем

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх