16.03.2012 17:06
Поделиться

“Максимум в Украине”: Рожденные “в рубашке”


Вони вижили у жахливих трагедіях, що забрали життя десятків людей. Їхнє спасіння схоже на справжнє диво, в яке неможливо повірити. У програмі «Максимум в Україні» — три неймовірні історії спасіння.

Грудень 2008 року. Вибух газу у звичайній хрущовці міста Євпаторія в одну мить забрав життя 27 людей. Очевидці запевняють: плити будівлі склалися, як карточна вежа. Вижити за таких обставин – один шанс на мільйон. Зоя Нагаєва скористалася ним, просто вийшовши на кухню випити води.

Жовтень 2010 року. Зіткнення автобуса з локомотивом у Дніпропетровській області за кількістю жертв стало найжахливішою автокатастрофою за роки незалежності Україна. З 50 її жертв вижило лише семеро. І Дмитро Олейник дивом опинився серед них.

Січень 2012 року. Вся Європа, захопивши подих, спостерігає за аварією лайнера «Коста Конкордія» поблизу Італії. Більше чотирьох тисяч людей опинилося у полоні скель, води та паніки. Українці Олені вдалося врятуватися.

Вони справді народилися «в сорочці», пережили те, що майже неможливо пережити. Як змінилося їх життя після трагедії – дивіться у сюжеті нижче.

16.03.2012 17:06Топ видео

    Пока нет материалов ...

Мы рекомендуем

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх