03.03.2012 13:59
Поделиться

Максимум в Украине: Эротические приключения репортеров в Чехии


В той час, як у Європі легалізація будинків розпусти просувається широкими кроками, в Україні офіційно проституції не існує. Хоча всі знають, куди іти, і скільки коштує справжнє задоволення по-українськи. Програма «Максимум в Україні» вирішила порівняти, як живеться легальним чарівницям комерційного сексу в Чехії та їх нелегальним колежанкам в Україні.

Коли у Празі настає темрява, на середньовічних вулицях починається інше життя. Яскрава вивіска, маленькі двері! Червоні ліхтарі тут горять навіть у день. Бордель Sweet Paradаyse у центрі Праги працює майже цілодобово і абсолютно легально. Шикарні інтер’єри, джакузі, ліжка на пів кімнати. Тут все, наче в люксі дорогого готелю, кожен номер в своєму стилі: є китайський, єгипетський і навіть російський.

−    Кожну ніч у нас працює 20 дівчат в кожному клубі, іноді більше, − розповідає Андреа, менеджер клубу. − Молоді люди можуть приїхати сюди веселитися, і якщо їм потрібна буде компанія, вони можуть обрати дівчину та піти з нею в окрему кімнату.

Загалом у Празі майже 70 будинків розпусти. Кожен день на зміну виходить майже вісім тисяч рабинь кохання з усього світу. І навіть тамтешні міліціонери без страху відвідують празькі борделі.

У Києві борделів не набагато менше, ніж у сексуально розкутій Празі. Щоправда, вони нелегальні, і кожній українській проститутці потрібен свій «дах» у вигляді «турботливого» міліціонера.

Неймовірні пригоди українських журналістів у місті гріха. І один день і одна ніч з життя київських повій. Хто кришує наші українські борделі – дивіться сюжет нижче.

Продовження про життя українських повій — 3 березня у програмі «Максимум в Україні» на каналі ICTV!

03.03.2012 13:59Топ видео

    Пока нет материалов ...

Мы рекомендуем

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх