23.02.2012 17:24
Поділитися

«Максимум в Україні»: знахарі викрили таємну вагітність ведучого


 

Коли у міліції не залишається  жодної логічної зачіпки,  розплутати кримінальну справу допомагають медіуми та ворожки. Програма «Максимум в Україні» вирішила на власні очі переконатися у детективній спроможності екстрасенсів.

Трьом «слідчим із іншого виміру» журналісти запропонували продемонструвати свої надзвичайні здібності на особистому предметі людини  − окулярах ведучого програми «Максимум в Україні» Олександра Ільїниха. Результати просто приголомшили.

−    Ця людина пов’язана із вашим каналом, − відразу сказав один із екстрасенсів. – Вона сценарист: пише сценарії або постійно щось вигадує.

Екстрасенс із Англії Анна Гальєрс навіть вгадала, чим саме був зайнятий Олександр Ільїних на той момент, коли вона тримала в руках його окуляри:−    Я не знаю, які у нього були проблеми з водінням, але він не почувається добре, – сказала вона.

В цей самий час власник аксесуару й насправді  перебував за кермом, а в автомобілі не вмикалося ближнє світло. А от стосовно статі власника окулярів думки екстрасенсів розділилися. Один із медіумів був переконаний, що хазяйка предмету свого часу позбавилася вагітності.

−    Такого про мене ще ніхто не говорив, – мужньо сприйняв вирок Олександр. – Це справді сенсація.

Дивіться програму «Максимум в Україні» щосуботи о 17:45 на каналі ICTV!

23.02.2012 17:24Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору