УКР
УКР

«Максимум в Україні» змінює час трансляції

0 - 0

 

Українська версія популярного скандального російського проекту «Максимум» і надалі акцентуватиме свою увагу на гучних скандалах та хитрих інтригах і проводитиме найнебезпечніші розслідування з максимальною наполегливістю.

 

В архіві програми є чимало сюжетів, які викликали значний суспільний резонанс. Наприклад, сюжет про Сергія Підгірного, який виконав роль Смуглянки у фільмі «У бій ідуть одні старики», побачила Оксана Байрак. Колись ця роль стала для 19-річного хлопця доленосною, але нині актор абсолютно незатребуваний і дуже бідує. Оксану настільки зворушив цей сюжет, що вона запросила Сергія грати у своєму новому фільмі.

Добряче понервувати довелося департаменту з питань виконання покарань. Журналісти проекту оприлюднили аудіозапис, у якому ув’язнений розповів про брутальне поводження керівництва тюрми з арештантами. Завдяки журналістському розслідуванню на проблему звернули увагу. Комусь представлені каналом репортажі можуть видатися розслідуваннями, а комусь — викриттями. Але це лише нещадно об’єктивний аналіз у журналістській оболонці.
Дивіться надалі «Максимум в Україні» щонеділі о 19:30.

15.01.2010 13:19
0 - 0Топ відео

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля